Brightstone

Profesjonalne usuwanie plam z kamienia

Blaty kuchenne, schody, posadzki w kuchniach, łazienkach, salonach, hotelach, restauracjach, podjazdach – to tylko kilka przykładowych miejsc, w których stosuje się kamień. Choć materiał ten jest wytrzymały i odporny na intensywny nacisk sił fizycznych, to jednak nie jest niezniszczalny. Zagrażają mu takie czynniki jak opady atmosferyczne, wilgoć, draśnięcia, uderzenia przedmiotów o tępych krawędziach. Kamień jest narażony na powstawanie plam i przebarwień, które będą szpecić jego powierzchnię. Jest także narażony na powstawanie mniejszych i większych braków – draśnięć, rowków, wgłębień, ubytków.

By odzyskać wyjściowe walory estetyczne, kamień należy poddawać renowacji. W tym celu stosuje się specjalne środki chemiczne, których zadaniem jest usuwanie przyczyny przebarwień – grzybów, pleśni, cząstek osadu. W przypadku głębokich zabrudzeń, które wniknęły w strukturę kamienia, pęknięć lub zarysowań, jest on poddawany także procesowi szlifowania i polerowania. Jako eksperci w dziedzinie pracy z kamieniem, zawsze dobieramy stosowane rozwiązania względem gatunku kruszywa, stopnia zabrudzenia i sposobu wykończenia. Dajemy pełną gwarancję, że w ten sposób kamień odzyska pierwotne piękno, urok i blask.

Zadowolenie Klientów z rezultatów naszych prac jest najważniejsze. Dlatego powierzchnie kamienne zabezpieczamy specjalnymi warstwami ochronnego impregnatu. Będzie chronił kamień przed wnikaniem brudu i wody oraz wydłuży efekt przeprowadzonej renowacji. Usuwanie plam z kamienia przeprowadzamy szybko i sprawnie, niezależnie od rozmiaru czyszczonej powierzchni oraz stopnia jej eksploatacji.

Usuwanie plam z kamienia - Warszawa

Doskonale wiemy jak wymagającym materiałem jest kamień i jakie czynniki grożą mu na co dzień. Jesteśmy profesjonalistami, którzy przeprowadzają renowację i usuwanie plam z kamienia od wielu lat. Naszym Klientom oferujemy najlepsze stawki oraz natychmiastową dostępność. Jesteśmy gotowi dojechać w dowolne miejsce naszego kraju i przeprowadzić renowację kamienia na miejscu. Obsługujemy Klientów z Warszawy oraz innych regionów całej Polski – osoby prywatne i firmy. Niezależnie od Państwa lokalizacji, zawsze oferujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz indywidualne podejście.

Zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą – chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat stosowanych metod usuwania plam z kamienia oraz przyjmiemy Państwa zlecenie na wykonanie usługi. Przed rozpoczęciem współpracy zawsze przedstawiamy kosztorys, na podstawie którego mogą Państwu podjąć ostateczną decyzję. Zapraszamy do kontaktu!