Brightstone

Profesjonalna renowacja ścian

Ściany mogą zostać na różny sposób wykończone przy użyciu kamienia. Ten materiał jest nie tylko ekskluzywny i estetyczny, ale również wytrzymały i odporny na rozmaite szkodliwe oddziaływania. Niestety, ale pod wpływem czynników atmosferycznych na powierzchni kamienia mogą pojawić się plamy, przebarwienia i zacieki, a z czasem powstać także mniej lub bardziej wyraźne ubytki.

W przypadku ścian wykończonych za pomocą kamienia, warto zdać się na pomoc profesjonalistów, którzy przeprowadzą ich profesjonalną renowację. Dzięki niej, kamień może odzyskać dawny urok i blask, a wszelkie potencjalne ubytki zostaną całkowicie ukryte. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu specjalnych urządzeń oraz środków do renowacji kamienia.

W naszej firmie korzystamy z szlifierek oraz specjalnie dobranych tarcz diamentowych, które pozwalają usunąć wszelkie potencjalne nierówności oraz zarysowania. Bez problemu wypełniamy także ubytki w kamieniu oraz fudze. Stosujemy w tym celu pasty i zaprawy dedykowane do konkretnego gatunku kamienia. Przeprowadzamy także polerowanie powierzchni pionowych, niezależnie od rozmiaru i wysokości danej ściany. Dajemy gwarancję, że ściany odzyskają oryginalny wygląd, nawet w przypadku najbardziej wysłużonych powierzchni.

REnowacja ścian

Renowacja ścian Warszawa - w naszej ofercie

Doskonale wiemy jak ważna i wymagająca jest obróbka powierzchni kamiennych. Dlatego do realizacji tego zadania podchodzimy ostrożnie oraz w pełni profesjonalnie. Każde zlecenie rozpoczynamy od dokładnego zdiagnozowania stanu ściany oraz widniejących w niej ubytków. Na tej podstawie dobieramy zestaw środków potrzebnych do przeprowadzenia renowacji. Rodzaj wykończenia dobieramy względem oczekiwań naszych Klientów – możemy wykończyć powierzchnię kamienną w sposób całkowicie gładki, pół-gładki lub matowy.

Nasza oferta jest skierowana do Klientów z Warszawy oraz całej Polski – chętnie obsłużymy osoby prywatne oraz przedsiębiorców, inwestorów i deweloperów, pragnących przeprowadzić w swoich lokalach renowację ścian. Zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszej firmy oraz składanie zamówień. Wszystkim Klientom oferujemy najlepsze warunki cenowe oraz natychmiastową dostępność naszej ekipy renowacyjnej.