Brightstone

Kim jesteśmy?

Firma Bright Stone oferuje kompleksowe, profesjonalne usługi w zakresie renowacji powierzchni wykonanych z kamienia naturalnego, które w wraz z upływem czasu tracą swój wygląd i blask.

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się szlifowaniem, polerowaniem kamienia, doczyszczaniem, usuwaniem plam z kamienia, impregnacją kamienia i schodów, a nawet uzupełnianiem ubytków w kamieniu, aby zachować jak najdłużej niezmieniony wygląd użytkowanych przestrzeni.

Polerowanie

Czyszczenie

Usuwanie plam

Doświadczenie

Nasza praca poparta jest wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, zdobytym rynku polskim oraz na terenie Europy.

Szkolenia i nieustanne dokształcanie się w tej dziedzinie pogłębiły umiejętności oraz pozwalają na zastosowanie nowoczesnych środków chemicznych i technik, które mają ogromny wpływ na osiągnięcie wyniku końcowego.

0 +
zadowolonych klientów
0
lat doświadczenia
0 +
projektów

Działamy na terenie całej Polski, ale jesteśmy również otwarci na współpracę międzynarodową.

O nas

Współpracujemy z renomowanymi dostawcami urządzeń i środków chemicznych, aby móc zapewnić najwyższą z możliwych jakość usług.

Oferujemy instruktaż w zakresie ochrony kamienia

Przykładamy ogromną wagę do zabezpieczenia obszaru wykonywanych działań, zachowania porządku w trakcie i po wykonaniu prac, aby zapobiec wszelkim niedogodnościom związanym z pracą u Klienta.

Na zakończenie przeprowadzamy krótki instruktaż z zakresu pielęgnacji kamienia, aby maksymalnie wydłużyć okres utrzymania powierzchni w jak najlepszym stanie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą

Jeśli masz pytania: