Brightstone

Profesjonalne mycie elewacji

Jednym z wielu obszarów działań naszej firmy jest mycie powierzchni budynków oraz konserwacja elewacji. Stosujemy w tym celu m.in. urządzenia wysokociśnieniowe, myjki spalinowe oraz chemikalia dopasowane do materiału elewacji. Dzięki temu szybko i sprawnie możemy przywrócić oryginalny wygląd w każdym budynku. Nasze usługi są atrakcyjną alternatywą względem tradycyjnego malowania elewacji – pozwalają na usunięcie zanieczyszczeń środowiskowych (porosty, grzyby, mech) jak również spowodowanych przez człowieka.

czyszczenie-elewacji
elewacji-czyszczenie

Mycie elewacji Warszawa - w naszej ofercie

Troska o porządek i estetyczny wygląd przestrzeni miejskiej i przydomowej jest niezwykle ważna. Wykonywane w tym celu czyszczenie elewacji to nasza specjalność. Skutecznie i szybko usuwamy wszelkie zabrudzenia, które obniżają walory estetyczne budynku. Oprócz środków czyszczących wykorzystujemy także środki konserwująco-impregnujące, które będą przeciwdziałać rozwijaniu się kolonii grzybów oraz wnikaniu wilgoci w strukturę ścian. Są to skuteczne działania prewencyjne, pozwalające zachować oryginalny wygląd budynku przez długi czas.

Świadczone przez nas usługi są najwyższej jakości. Jesteśmy gotowi podjąć się mycia elewacji budynków mieszkalnych, komercyjnych, użyteczności publicznej, a także magazynów, garaży, budynków gospodarczych. Gwarantujemy rzetelność, dokładność oraz terminowe wykonanie wszystkich prac. Jesteśmy firmą zlokalizowaną w Warszawie, jednak nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski. Jesteśmy otwarci na współpracę z wszystkimi grupami odbiorców – służbami miejskimi, samorządami, instytucjami państwowymi, przedsiębiorcami oraz osobami prywatnymi z całego kraju.

Czyszczenie elewacji Warszawa

Czyszczenie elewacji to popularna usługa dodatkowa, wybierana często w pakiecie wraz z usługą renowacji. Chętnie wykonamy je także w odniesieniu do Państwa budynku, niezależnie od jego rozmiaru, typu konstrukcji, rodzaju elewacji. Dajemy pełną gwarancję, że budynek odzyska oryginalny wygląd i estetykę, a jego elewacja pozostanie przez długi czas w stanie niezmienionym. Bez problemu wykonujemy także renowacje dotyczące wypełniania ubytków, pęknięć i ukruszeń. Cały proces kończy się zastosowaniem specjalnych środków konserwujących, które pozwolą przedłużyć efekty przeprowadzonych renowacji.

Mycie elewacji z piaskowca Warszawa

Piaskowiec to kamień, który doskonale wpisuje się w przestrzeń komercyjną i prywatną. Niestety jest też kamieniem stosunkowo podatnym na łatwe osadzanie się zabrudzeń. Chropowata struktura piaskowca ułatwia  gromadzenie się zanieczyszczeń stanowiących warstwę nośną dla glonów i zarodników roślin.  Dlatego mycie elewacji z piaskowca może stanowić pewne wyzwanie. Jako profesjonaliści korzystamy z różnych metod mycia elewacji z piaskowca, które dobieramy adekwatnie do stanu zabrudzenia kamienia. To pozwala nam na skuteczne oczyszczanie elewacji i przywracanie ich pierwotnej estetyki.

mycie-elewacji

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszą firmą – chętnie przedstawimy szczegóły oferty oraz pomożemy w wyborze najlepszych rozwiązań, dopasowanych do Państwa potrzeb oraz typu zabrudzeń pokrywających elewację. Obsługujemy Klientów z Warszawy oraz całej Polski, którym zawsze oferujemy najlepsze warunki współpracy.