Brightstone

Profesjonalna renowacja elewacji zewnętrznych

Elewacje zewnętrzne coraz częściej wykonywane są lub pokrywane warstwami kamiennymi. Klinkier, piaskowiec, marmur – to doskonałe materiały na wykończenie budynku w sposób elegancki i charakterystyczny. Mogą stać się jego ozdobą na wiele lat, dodając całej konstrukcji stylu i smaku. Są atrakcyjne wizualnie oraz prezentują unikatową kolorystykę.

Choć kamień jest materiałem odpornym i twardym, to jednak z czasem mogą pojawić się ślady jego degradacji. Najczęściej są to zaplamienia, przebarwienia, blaknięcia lub ubytki. Na powierzchni kamienia mogą też rozkwitać kolonie pleśni, glonów i mchu.

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w czyszczeniu i renowacji elewacji zewnętrznych kamiennych. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie – dysponujemy zaawansowanym sprzętem i środkami chemicznymi do czyszczenia i polerowania kamienia. Dzięki nim możemy przywrócić atrakcyjny wygląd elewacji, usunąć powstające na niej przebarwienia oraz wypełnić potencjalne ubytki. Wszelkie nieestetyczne zmiany zostaną szybko i z łatwością usunięte lub ukryte.

Każda usługa renowacji elewacji kamiennych kończy się przeprowadzeniem impregnacji. W jej trakcie pokrywamy powierzchnię elewacji specjalnie dobranymi środkami konserwującymi o działaniu hydrofobowym. Będą uniemożliwiać wnikanie wilgoci, pyłków, kurzu oraz innych zanieczyszczeń w głąb ściany. Odpowiednio przeprowadzona impregnacja pozwala zachować perfekcyjny wygląd przez wiele lat, chroniąc elewację także przed uszkodzeniami typu mechanicznego.

renowacja-elewacji

Renowacja elewacji Warszawa - w naszej ofercie

Samodzielne przeprowadzenie renowacji elewacji kamiennych jest trudne, a w wielu sytuacjach nawet niemożliwe. Konieczne jest dysponowanie urządzeniami działającymi pod dużym ciśnieniem, które dokładnie oczyszczą wszelkie pory na powierzchni kamienia, a następnie wypełnią je ochronnymi impregnatami. Nasza firma od lat świadczy usługi renowacji różnych elewacji kamiennych, wykonanych z wszelkich typów i odmian tego kruszywa. Jesteśmy otwarci na współpracę z Klientami z Warszawy oraz całej Polski, którzy pragną przywrócić swoim budynkom ich oryginalny, atrakcyjny wygląd.

Zapraszamy do składania zamówień oraz nawiązania kontaktu z naszymi pracownikami – chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat naszej oferty, przedstawimy szczegóły stosowanych rozwiązań oraz pomożemy w dokonaniu wstępnej wyceny Państwa zlecenia. Wszystkim Klientom oferujemy najlepsze stawki cenowe oraz natychmiastową dostępność naszej ekipy renowacyjnej.