Brightstone

Renowacja schodów, podłóg kamiennych oraz lastryko

Pomieszczenia, do aranżacji których wykorzystano kamień naturalny, są ekskluzywne i niezwykle eleganckie, a jednocześnie bardzo praktyczne i łatwe w utrzymaniu. Niestety, zdarza się, że wraz z upływem czasu kamień traci swoje walory estetyczne poprzez pojawiające się na jego powierzchni ubytki, plamy, przebarwienia, matowienia. Profesjonalnie wykonana usługa renowacji przywraca dawny urok i blask, niezależnie od dotychczasowego stopnia eksploatacji. Nasza firma zajmuje się tym zadaniem od lat, oferując kompleksową pomoc w związku z renowacją schodów oraz podłóg wykonanych z kamienia. Jesteśmy fachowcami w branży kamieniarskiej, gotowymi podjąć się renowacji każdego typu kruszywa kamiennego oraz wykonanych z niego konstrukcji.

renowacje-schodow
renowacja-schodow

Renowacja schodów Warszawa - fachowa pomoc w renowacji kamienia

W przypadku dużych zniszczeń niezbędne jest wykonanie szlifowania przy użyciu odpowiednich maszyn oraz za pomocą diamentowych tarcz. Dzięki nim możliwe będzie usunięcie wszelkich nierówności, wypukłości i nieestetycznych zarysowań. W niektórych sytuacjach konieczne jest także uzupełnienie powstałych ubytków i fug. Wykorzystujemy w tym celu najlepszej jakości środki do wypełniania braków, doskonale odpowiadające estetyce konkretnego gatunku kamienia.

Wykonujemy także polerowanie, którego celem jest nadanie powierzchni oczekiwanego połysku i blasku. Polerowanie może zostać przeprowadzone także na mniej wysłużonych powierzchniach, których ubytki są płytkie. Wówczas renowacja schodów rozpoczyna się od polerowania, które stanowi główną część całej usługi. Oferujemy kilka możliwości wykończenia powierzchni kamiennych, stwarzając: efekt lustrzany, pół-połysk lub mat, zgodnie z upodobaniami naszych Klientów.

Renowacja schodów - Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy otwarci na współpracę z Klientami z Warszawy oraz całej Polski, niezależnie od lokalizacji, w której się znajdują. Chętnie pomożemy osobom prywatnym oraz firmom pragnących przeprowadzić profesjonalną renowację schodów, ścian lub podłóg kamiennych w swoich lokalach. Zapraszamy do kontaktu – nasi pracownicy chętnie przyjmą Państwa zlecenie, przedstawią szczegóły oferty oraz zaproponuję najszybszy termin realizacji usługi.

schodow-renowacja