Brightstone

Fachowa renowacja blatów kuchennych

Idealnie błyszczący blat jest wizytówką i dopełnieniem pięknej kuchni. Niestety, wraz z upływem czasu  na jego powierzchni mogą pojawić się ślady codziennego użytkowania – plamy, przebarwienia, zarysowania i draśnięcia. Mogą powstawać pod wpływem kontaktu z wodą, herbatą, kawą, sokami owocowymi, winem lub niewłaściwie dobraną chemią domową, a także poprzez uderzenie nożem lub innym ostrym narzędziem. Każde potencjalne zabrudzenie wnika w głąb struktury blatu i wywołuje szereg niekorzystnych reakcji chemicznych. Niejednokrotnie samodzielnie podejmowane próby usunięcia plam i przebarwień powodują ich jeszcze większe uwidocznienie.

 

Nasza firma od lat specjalizuje się w renowacji blatów kuchennych, którą przeprowadzamy z użyciem precyzyjnie dobranych urządzeń i środków chemicznych. Za każdym razem dobieramy konkretne rozwiązania względem rodzaju zanieczyszczeń oraz typu materiału, z którego blat został wykonany. Doskonale znamy się na renowacji blatów kamiennych i konglomeratowych, wykonanych z różnych gatunków kruszyw. Jesteśmy w stanie przywrócić każdemu blatowi jego pierwotny wygląd i piękno.

blatow-kuchennych-renowacja
renowacja-blatow-kuchennych

Renowacja blatów kuchennych Warszawa - kompleksowo pomoc na każdym etapie

Do każdego zlecenia pochodzimy w sposób profesjonalny. Po dokonaniu wstępnej oceny jakości danego blatu i stopnia jego zużycia, określamy jakie narzędzia i środki chemiczne powinny zostać użyte w czasie renowacji. Szczególną uwagę zwracamy na wszelkie rowki, skazy i draśnięcia, które mogą wymagać nie tylko polerowania blatu kuchennego, ale również wypełnienia ubytków. Korzystamy w tym celu ze specjalnych środków i past dedykowanych do konkretnego gatunku materiału. Renowacja kończy się nałożeniem warstw impregnujących, które będą zabezpieczać blat na przyszłość, przed szkodliwym wpływem wilgoci, zanieczyszczeń i chemikaliów.

Jesteśmy otwarci na współpracę z Klientami z Warszawy oraz całej Polski – osobami prywatnymi i przedsiębiorcami, którzy pragną odnowić posiadane blaty kuchenne. Zapraszamy do nawiązania kontaktu w celu złożenia zamówienia lub uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty. Chętnie dobierzemy najlepsze rozwiązania względem Państwa blatu, wykonamy wstępny kosztorys oraz ustalimy najkrótszy możliwy termin realizacji usługi.