Brightstone

Antygraffiti - profesjonalne usuwanie graffiti

Graffiti jest nieodłącznym elementem miejskiego krajobrazu, jednak nie w każdym miejscu jest mile widziane i akceptowane. W wielu przypadkach graffiti potrafi oszpecić elewację budynku, co w rezultacie obniża jego standard i zaburza estetykę. Dlatego właściciele i zarządcy budynków pragną uporać się z pojawiającymi się na bieżąco malunkami. Dotyczy to zarówno budynków mieszkalnych, jak również użyteczności publicznej, budynków komercyjnych, pomników, ogrodzeń, murków, środków komunikacji miejskiej i transportu.

Do oczyszczenia elewacji z graffiti należy zastosować specjalne rozwiązania i środki chemiczne. Nasza firma posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie w usuwaniu graffiti oraz zabezpieczeniu powierzchni przed powstawaniem nowych. Jest to niezwykle skuteczna metoda, którą polecamy wszystkim zarządcom budynków narażonych na kolejne akty wandalizmu. Dzięki odpowiedniej ochronie, nie będzie konieczności ponownego odmalowywania powierzchni.

graffiti-usuwanie
usuwanie-graffiti

Usuwanie graffiti Warszawa

Nasza metoda zabezpieczania przed graffiti polega na pokryciu elewacji specjalną warstwą ochronną. Będzie hamować wnikanie farby w sprayu w głąb struktury elewacji. Dzięki temu, nawet największych rozmiarów graffiti, będzie można łatwo i szybko usunąć z powierzchni elewacji. Nie trzeba w tym celu korzystać z zaawansowanych urządzeń lub specjalnych środków chemicznych. Wystarczy zwykła woda oraz podstawowe detergenty. Nasze powłoki anty-graffiti mogą być nakładane wielokrotnie, bez żadnego szkodliwego wpływu na stan elewacji.

Szybkie i sprawne usuwanie graffiti z elewacji - Warszawa

Usługę usuwania graffiti oraz tworzenia zabezpieczeń przed ich ponownym powstawaniem kierujemy do odbiorców z Warszawy oraz całej Polski. Jesteśmy otwarci na współpracę z Klientami z wszystkich regionów i lokalizacji. Posiadamy doświadczenie w zabezpieczaniu różnego typu budynków i elewacji, o odmiennej stylistyce, wykończeniu i wykorzystanych materiałach. Jesteśmy otwarci na współpracę długoterminową, polegającą na usuwaniu regularnie pojawiających się graffiti oraz odnawianiu warstw zabezpieczających na elewacji.

Najlepsze antygraffiti Warszawa

Doskonale wiemy jak ważne jest zabezpieczenie budynku przed aktami wandalizmu, dlatego naszym Klientom oferujemy wyłącznie najlepsze i sprawdzone rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz rezerwowania usługi usuwania graffiti. Każde zlecenie jest analizowane przez naszych ekspertów, a przed jego rozpoczęciem wykonujemy próbną realizację. Na jej podstawie będą Państwo mogli ocenić czy efekt końcowy spełnia oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnej wyceny!

antygraffiti