Brightstone

Profesjonalna renowacja tarasów

Zastosowanie kamienia naturalnego na tarasie to doskonałe rozwiązanie na długie lata. Kamień jest materiałem żywotnym i odpornym na rozmaite uszkodzenia i szkodliwe oddziaływania. Jest też wysoce estetyczny, nadaje się do tworzenia rozmaitych aranżacji tarasowych. Świetnie komponuje się w otoczeniu drewna oraz naturalnej zieleni.

Pomimo swojej twardości i żywotności, kamień jest narażony na działanie zmiennych czynników atmosferycznych oraz substancji chemicznych pochodzących z detergentów, które przyczyniają się do stopniowej degradacji i utraty wyjściowego piękna. Na powierzchni tarasu kamiennego mogą pojawiać się przebarwienia, plamy, matowienia, a także ubytki i draśnięcia. By odzyskać unikatowe piękno tarasu kamiennego należy przeprowadzić jego profesjonalną renowację.

W naszej firmie specjalizujemy się w tym zadaniu od lat, które realizujemy we wszelkich typach budynków i konstrukcji. Dokonujemy renowacji tarasów w domach mieszkalnych, jak również w budynkach komercyjnych – hotelach, restauracjach, domkach wczasowych. Znamy się na wszystkich gatunkach kruszyw, co pozwala nam na profesjonalną renowację różnych rodzajów kamienia.

Renowacja tarasów Warszawa - w naszej ofercie

Do każdego zlecenia renowacji tarasu podchodzimy indywidualnie. Oceniamy stan powierzchni kamiennych oraz diagnozujemy widniejące w niej ubytki. Środki wypełniające, szpachle i pasty dobieramy względem konkretnego gatunku kamienia. Zawsze dbamy o pełną zgodność (m.in. kolorystyczną) stosowanych rozwiązań względem materiału, którego renowację przeprowadzamy. Pozwala to na uzyskanie najbardziej zadowalających efektów estetycznych.

Zakończeniem każdej renowacji tarasu jest wykonana impregnacja. Wbrew pozorom powierzchnie kamienne również potrzebują takiej formy zabezpieczenia. Impregnaty przeciwdziałają ścieraniu się powierzchni, powiększaniu porów oraz wnikaniu zabrudzeń i wilgoci w głąb struktury kamienia. Dobrze wykonana renowacja oraz impregnacja mogą pozwolić zachować taras w stanie niezmienionym przez okres wielu lat.

Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i całego kraju. Chętnie przyjmiemy Państwa zlecenie, niezależnie od miejsca przeprowadzenia usługi renowacji tarasu. Jesteśmy otwarci na współpracę z odbiorcami prywatnymi oraz firmami, poszukującymi zaufanej i solidnej firmy do renowacji tarasu. Dajemy pełną gwarancję zadowolenia z naszych usług. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnej wyceny!