Brightstone

Taras to miejsce, gdzie szczególnie dużo czasu spędzamy wraz z nadejściem ciepłych dni. Po szarej i długiej zimie spragnieni jesteśmy pierwszych promieni słońca.  Aby móc cieszyć się z każdej wolnej chwili spędzonej na świeżym powietrzu, a brudny i nieestetycznie wyglądający taras nie zakłócał naszego odpoczynku, warto rozważyć przeprowadzenie profesjonalnie wykonanej renowacji. 

W tym przypadku, taras naszego Klienta, wymagał szeregu złożonych działań, aby przywrócić mu pierwotny wygląd. Przy użyciu odpowiednich urządzeń i zastosowaniu specjalnie dedykowanych do tego celu preparatów, w procesie szlifowania pozbyliśmy się warstwy kurzu, brudu, pleśni i glonów oraz usunęliśmy wszelkie nierówności i rysy.

Każda usługa renowacji tarasów kamiennych kończy się przeprowadzeniem impregnacji. W jej trakcie pokrywamy cały obszar specjalnie dobranymi środkami konserwującymi o działaniu hydrofobowym, co ma uniemożliwiać rozwój pleśni, glonów, mchu, a także wnikanie wilgoci, pyłków, kurzu oraz innych zanieczyszczeń w głąb powierzchni. Odpowiednio przeprowadzona impregnacja pozwala zachować perfekcyjny wygląd przez wiele lat, chroniąc również nasz taras także przed uszkodzeniami typu mechanicznego. 

Jeżeli chcą Państwo korzystać z uroków pięknego i lśniącego tarasu, zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług,