Brightstone

Z biegiem czasu nawet najbardziej solidne kamienne posadzki i ściany mogą stracić pierwotną estetykę i funkcjonalność. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest przeprowadzenie renowacji przez zespół profesjonalistów – proces, którego celem jest poprawa wyglądu, użyteczności, a także trwałości powierzchni.

Przebieg renowacji nie ogranicza się wyłącznie do jej czyszczenia. To złożone zadanie wymagające specjalistycznej wiedzy i umiejętności, a także dostępu od odpowiednich narzędzi i technik. 

Każde zlecenie rozpoczyna się od dokładnego zdiagnozowania stanu okładziny kamiennej i na tej podstawie dobierany jest zakres prac.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, mieliśmy przyjemność odnowić i przywrócić pierwotny stan wielu powierzchniom, wykonanym z różnych rodzajów kamienia: marmuru, trawertynu, kwarcu, granitu o różnym stopniu zużycia i skomplikowania prac.

Poniżej przedstawiamy efekty naszych przykładowych realizacji. Jeżeli Państwa kamień również potrzebuje naszej pomocy, zapraszamy do kontaktu