Brightstone

Marmur jest symbolem elegancji i luksusu. Jest niezwykle efektowny i ze względu na swoje piękno, może cieszyć swoim czarem przez wiele lat. 

Powierzchnie marmurowe potrafią zachwycić nieskazitelnym połyskiem, głębią barw oraz wyjątkową urodą. Niestety, jak wszelkie inne kruszywa, wraz z upływem czasu ma on tendencję do blaknięcia, a wskutek codziennej eksploatacji na jego powierzchni mogą pojawiać się przebarwienia i ubytki. 

Nasz zespół, przy użyciu specjalistycznych maszyn i dedykowanych preparatów przywrócił posadzce lustrzany połysk i blask. Zadowolony z efektów naszej pracy Klient otrzymał wolną od porów i zarysowań powierzchnię, a dzięki ich wypełnieniu preparatem do impregnacji, chłonność powierzchni została ograniczona, a na kamieniu utworzyła się specjalna, zabezpieczająca powłoka – solidna bariera przeciwdziałająca wnikaniu cząsteczek brudu, pyłków i kurzu.

Efekt naszych prac jest oszałamiający. Posadzka wygląda jak nowa. Odświeżony marmur lśni elegancją i naturalną kolorystyką oraz zachwyca swoim widokiem domowników i ich gości.