Brightstone

Z przyjemnością informujemy, że firma BRIGHT STONE zrealizowała zlecenie na wykonanie kompleksowej renowacji posadzki granitowej w siedzibie Ministerstwa Edukacji i Nauki w Warszawie. 

Przy użyciu ciężkich maszyn powierzchnie korytarzy i schodów zostały dokładnie wypolerowane, co pozwoliło pozbyć się wszelkich rys i nierówności oraz wydobyć naturalny kolor kamienia. W celu wydłużenia efektu tego procesu, przeprowadziliśmy impregnację powierzchni, która nie tylko zabezpieczy ją przed zbyt szybkim zużyciem i zmatowieniem, ale także dzięki gładkiemu wykończeniu wpłynie korzystnie na łatwość jej czyszczenia.

 W celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania przestrzeni, w miejscach najbardziej narażonych, naklejone zostały specjalne taśmy antypoślizgowe, aby zapobiec ewentualnym upadkom i niepotrzebnym urazom. Jednym z kryteriów wyboru była konieczność zachowania wysokich standardów jakościowych i odpowiednich narzędzi i metod pracy, aby odnowiona powierzchnia, ze względu na powagę tego miejsca oraz duże obciążenie, była odporna i mniej podatna na zniszczenia. 

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, fachowości, kompetencji i dbałości o szczegóły udało nam sprostać oczekiwaniom klienta, a efekt końcowy pozwolił przywrócić blask i piękno kamienia, który będzie służył ich użytkownikom przez wiele następnych lat. 

Poniżej z dumą prezentujemy efekt naszych prac