Brightstone

Marmur to kamień naturalny charakteryzujący się jednorodnością, niepowtarzalnym użyleniem i bogatą kolorystyką. W białym odcieniu idealnie pasuje do stworzenia pięknej, przestronnej i ponadczasowej przestrzeni w każdym stylu. 

Tym razem jego wyjątkowe walory zostały wyeksponowane w kuchni, w której nie tylko przygotowujemy posiłki, ale która jest często również miejscem spotkań towarzyskich oraz wizytówką domu.

Dlatego też nasz zespół z wielkim zaangażowaniem przystąpił do realizacji zadania, by pozbyć się wszelkich niedoskonałości, które pojawiły się podczas codziennego użytkowania.

Blaty kuchenne oraz posadzka zostały starannie oczyszczone, wypolerowane, aby pozbyć się rys i nierówności. W miejscach, które tego wymagały uzupełnione zostały ubytki. Następnie nałożony preparat impregnujący, aby zabezpieczyć i ograniczyć wchłanianie ewentualnych zabrudzeń w głąb powierzchni. Efekt końcowy był oszałamiający. Kamień odzyskał swój pierwotny, niepowtarzalny wygląd, a kolory nabrały połysku, intensywności i głębi.